[-Underground Bulgaria-]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любов, съществува ли ?

+20
espoo
IvailoTonchev
onnellinen
Punkass
wimos
Vallez
egasimus
syntheticity freak
l3y
_vrgn_lola_
Gr33n_Fa1Ry
Баба Яга
mc_Martin
VdyN
Helalyne
siqna
LOGOS
nochalga
death-thrashar
Darkness_demoN
24 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Любов, съществува ли ?

Писане by Darkness_demoN Нед 20 Дек 2009 - 20:20

First topic message reminder :

Какво мислите, съществува ли все още любовта, вярвате ли във нея, търсите ли я или вече сте я открили ?
Общо всзето подобен род неща Smile
Darkness_demoN
Darkness_demoN
Administrator

Musical
Титла : Човек с ограничено м
Бан Брой мнения : 535
Join date : 04.12.2009
Местожителство : Някъде там

http://underbg.darkbb.info

Върнете се в началото Go down


Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by death-thrashar Пон 1 Мар 2010 - 23:14

значи за теб е много по-важното единия подпис а не самото отношение на партньора към теб? поне аз така го разбрах, защото отношението е много по-важно от някакъв подпис.
ако примерно ти се обичаш с х, но той просто не иска да подписва в общини и църкви значи ти ще го зарежеш дори и той да е лудо влюбен в теб така ли?
освен това според мен компромисите се правят от двамата и същото може да се каже че ако ти го обичаш ще направиш и компромиси без брак да си живеете.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by onnellinen Вто 2 Мар 2010 - 0:42

Именно де - отношението, то е по-важното. Обаче отношението не е само споделени мигове в леглото, кухнята и банята, общо жилище и общи сметки. Отношение е и да правиш компромис, да цениш мечтите на човека до теб и да не ги препъваш, ако не ти коства нищо да се включиш в реализирането им.

Аз няма да зарежа този човек, много ясно, но част от мечтите ми няма да се сбъднат - което е доста депресиращо.

Още по-лош вариант: не мога да си представя сериозен човек, който твърди, че ме обича, да ми развива теории за остарелите традиции, преходността на чувствата или друга глупост. Само това е достатъчно да ми докара нервна криза заради чувство за несигурност в бъдещето, партньора и чувствата му към мен.


Та, за любовта говорихме - съществува, но има разлика между любов и влюбване.
onnellinen
onnellinen
UNDERUser

Horny
Титла : Луд тигър
Чист Брой мнения : 80
Join date : 30.01.2010
Age : 37
Местожителство : Попово/Пловдив

http://bdsmpro.bulboard.com/

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by l3y Пет 5 Мар 2010 - 23:25

Сватбата е излишна.С парите,които ще направя сватбата ще си направя 4 5 медени месеца.Подписа не прави отношението,подписа е засилва нито любовта,нито обичта.Да не говорим за сигурноста между двамата.


Последната промяна е направена от l3y на Съб 6 Мар 2010 - 15:41; мнението е било променяно общо 1 път
l3y
l3y
UNDERUser

Undering
Титла : Raver
Чист Брой мнения : 198
Join date : 14.12.2009
Местожителство : Варна

http://www.myspace.com/l3ymusic

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by onnellinen Пет 5 Мар 2010 - 23:43

Защо всички виждате сватбата като сбирщина от около 500 човека, които ядат, пият и говорят глупости... и ви подаряват тенджери? Very Happy Сватбата може да е и аз, той, свидетелите и "лицето", дето ни венчава/попа.
onnellinen
onnellinen
UNDERUser

Horny
Титла : Луд тигър
Чист Брой мнения : 80
Join date : 30.01.2010
Age : 37
Местожителство : Попово/Пловдив

http://bdsmpro.bulboard.com/

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by death-thrashar Съб 6 Мар 2010 - 0:28

че то на сватба ако човек не се напука с пържоли ква сватба ще е.
SmileSmileSmile
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by onnellinen Съб 6 Мар 2010 - 13:12

Ама иначе говорим против традициите, а Cool
onnellinen
onnellinen
UNDERUser

Horny
Титла : Луд тигър
Чист Брой мнения : 80
Join date : 30.01.2010
Age : 37
Местожителство : Попово/Пловдив

http://bdsmpro.bulboard.com/

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by IvailoTonchev Нед 7 Мар 2010 - 21:54

Darkness_demoN написа:Какво мислите, съществува ли все още любовта, вярвате ли във нея, търсите ли я или вече сте я открили ?
Общо всзето подобен род неща Smile

Любовта я измислиха комунистите, за да е**т без пари. Twisted Evil
avatar
IvailoTonchev
UNDERUser

Amazed
Титла : пензухар
Чист Брой мнения : 18
Join date : 07.03.2010
Age : 50
Местожителство : Стара Загора

http://aondistribution.atspace.com

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by espoo Пон 8 Мар 2010 - 2:01

Like a Star @ heaven Апфф, любов има, разбира се, просто не е вечна, всичко си има край, пък и на човек от всичко му писва все някога xD Но с обичта е различно, вечно можеш да си обичаш мама, вечно можеш да обичаш някой приятел, тази обич се изразява не чрез страст, пламък в гърдите, консумация (секс), а просто със загриженост, липса, притеснение и т.н. ... Онази любов, която някой наричат истинска, не е истинска, защото е вечна xD Просто в този момент, човек би направил неща, които в друг момент, не би... минава време и тръпката се пренася върху друг. Естествено всичко е относително. Според един познат, ако се бориш за любовта си всеки ден, без да я приемаш за даденост и си попаднал на точния човек, може и да изкарате до гроба : ) Like a Star @ heaven
espoo
espoo
UNDERUser

Angelic
Титла : чепик
Чист Брой мнения : 67
Join date : 07.03.2010
Age : 29
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by Tragedy Съб 27 Мар 2010 - 13:42

Има, I guess. И е приятно всяко ново чувство с някой и периода, който прекарвате заедно. Естествено след време всичко се превръща в не повече от навик.
avatar
Tragedy
UNDERUser

Disagree
Чист Брой мнения : 24
Join date : 16.12.2009

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by death-thrashar Съб 27 Мар 2010 - 14:45

tragedy, не смяташ ли че щом след време това чувство избледнява това не е любов а просто привличане? поне аз така си го обеснявам.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by Tragedy Нед 28 Мар 2010 - 4:34

Не съм достигнала още възрастта, в която да смятам връзките си за вечни Wink
Но ти как я виждаш работата да си 50 години с някой и все още да го обичаш, както си го обичал в началото? Обърни вниамние на възрастни хора с дългогодишен брак около себе си. Пък знам ли, и ти имаш право...
avatar
Tragedy
UNDERUser

Disagree
Чист Брой мнения : 24
Join date : 16.12.2009

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by death-thrashar Нед 28 Мар 2010 - 11:29

ами точно че аз не го вярвам това примерно хора по 30-40 години заедно и да се обичат. според мен нещата са следните. двама души се харесват, препламват искри на привличане, примерно тръгват, ходят известно време и тук стигаме че то си зависи от човека защото аз познавам човек на който му е фикс идея ако примерно си намери приятелка да си направят едно дете че да бъдели после заедно щото той си мисли че като имат дете и тя дори и да иска да се махне нямало да го направи. и тук стигаме вече и до това че тия дето я карат с дългите връзки и бракове си е чисто просто или от уважение, или по сметка или и аз незнам чесно казано, но определено лично аз не се виждам с някое момиче да изкарам 10 години примерно, въпреки че някога имах връзка траеща 4 години.
незнам, някога вярвах в любовта, но с течение на годините и опита разбрах че това е просто една пет буквенна дума любов и нищо повече, на думи я има, но дефакто не съществува.
това е моето мнение.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by Darkness_demoN Чет 1 Апр 2010 - 12:49

А какво ще кажете за възрастните хора който са хванати за ръце и тнт. ?
Това само от уважение ли е ?
Darkness_demoN
Darkness_demoN
Administrator

Musical
Титла : Човек с ограничено м
Бан Брой мнения : 535
Join date : 04.12.2009
Местожителство : Някъде там

http://underbg.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by l3y Чет 1 Апр 2010 - 13:27

death-thrashar,без да ти звучи негативно,но опита ти е малко,явно.Любов има,Ванка.Положението ти е такова,че е по-трудно при теб,което не значи да се отказваш.Дори точно обратното.Не вярваш в любовта,което автоматично ти реже от щастието(усмивката най-вече),емоции и тн.Ти си се предал психически.В това отношение ти имаш света за сив,а това не е така.Darkness_demoN ви даде много хубав пример.

Tragedy,ти в началото не може да обичаш.Влюбването и любовта са в началото,а обичта идва в доста по-късен етап.
Не мога да ти кажа дали след 50 години ще обичаш така,както сега.Но и аз както Darkness_demoN съм виждал възрастни,щастливи хора,държащи се за ръка.Техния живот е оранжер,а не така,както вие го представяте.Това е един от факторите на смисъла на живота,за които се борим-любовта.
А за обичта-тя не идва от дълготрайна любов,а от качествено приятелство
l3y
l3y
UNDERUser

Undering
Титла : Raver
Чист Брой мнения : 198
Join date : 14.12.2009
Местожителство : Варна

http://www.myspace.com/l3ymusic

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by _vrgn_lola_ Пет 2 Апр 2010 - 1:46

любов има! могат да го докажат всички, които са я срещали.. защото от сънищата и мечтите не боли!
_vrgn_lola_
_vrgn_lola_
UNDERUser

Sweet tooth
Чист Брой мнения : 179
Join date : 14.12.2009

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by death-thrashar Пет 2 Апр 2010 - 17:40

l3y, може и да си прав че съм се предал, но не мога да кажа дали имам много опит, но със сигурност мога да кажа едно и то е че когато 6 години се надяваш на нещо и то не се случва е нормално да се предадеш малко или много.
за моето положение си прав и точно затова смятам че няма любов защото повечето момичета гледат само външния вид и едва ли не ако не си красив като фото модел поне да си мега богат а при мен и двете неща ги няма и затова когато толкова време не се е случило нищо хубаво и като гледам разсажденията на момичетата мога да кажа на тази база а и на това което аз преживявам че няма любов или по точно за мен няма любов.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by Darkness_demoN Съб 3 Апр 2010 - 0:13

За всеки влак си има пътници :]
Darkness_demoN
Darkness_demoN
Administrator

Musical
Титла : Човек с ограничено м
Бан Брой мнения : 535
Join date : 04.12.2009
Местожителство : Някъде там

http://underbg.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by Смайл Вто 6 Апр 2010 - 10:39

VdyN написа:
И именно тук всичко това, влиза в конфликт с истинската ЛЮБОВ, защото тя е на първо място самоотричане и пълно себеотрицание. Всяка друга нужда да сме заедно с някой, заради собственото си щастие, заради собственото си удоволствие може и да държи маската на любовта върху лицето си - но тя не е чиста ЛЮБОВ. Тя е прикрита форма на егоистичното желание на човека за щастие... И за да не ви отегчавам много в излишни братвежи, които едва ли някой ще разбере или едва ли на някой му пука, просто ще ви цитирам една велика мисъл:

"Да обичаш, това значи да си направен от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато не станеш купчина пепел" - Шекспир
[/color]

Няма как да не се съглася.
И за да почна отначало... Трябва първо да се съглася и с още един човек:



l3y написа:
Влюбването и любовта са в началото,а обичта идва в доста по-късен етап.
Не мога да ти кажа дали след 50 години ще обичаш така,както сега.Но и аз както Darkness_demoN съм виждал възрастни,щастливи хора,държащи се за ръка.Техния живот е оранжер,а не така,както вие го представяте.Това е един от факторите на смисъла на живота,за които се борим-любовта.
А за обичта-тя не идва от дълготрайна любов,а от качествено приятелство


Любов има. Да, всеки в началото я изпитва (и за всеки това начало е различно неопределено време) и да, след като свърши, всеки се проклина, ядосва, отрича. Някои никога не са изпитвали дори и това. Там е тръпката, там е страстта, там е всяка малка подробност, наистина да се влюбиш, да се отдадеш, почти си достигнал и до същинската част на цялата работа, но ... колкото и да мислиш, че са ти сериозни отношенията - имате си кавгите, имате си противоречията, имате си сложнотиите на търканията на двата камъка - те все още не са достгнали етапа на сериозната връзка. На обвързването.
Мамка му, тоя етап идва след доста годинки. Колкото по-малко сте се познавали преди да сте встъпили във връзка, толкова е по-голям шансът и никога да не стигнете до този етап. Това е етапът на обичта - там караниците и кавгите не са такива, каквито бяха в любовта. Всичко е с акъла на възрастен човек, всичко е с приличие, с голяма доза уважение - без уважение, отношенията ви са към приключване (каквито и да са те). Затова най-важното в една подобна зряла връзка е приятелството. Всичко се гради над него. Не казвам да преспиш с най-добрия си приятел и това да ти изгради мечтаната връзка. Не. Приятелството е основата на най-здравите взаимоотношения. Приятелите винаги те уважават, винаги се стараят да те разбират, но дори и да не те разбират, винаги са до теб и те подкрепят.. Приятелите никога не биха ти навредили, никога не биха се отрекли от теб, никога не биха те предали.. Приятелите винаги ще намерят компромис, за да се разберете, винаги ще те обичат точно, заради това, което си и въпреки това, което си. Те това уважават в теб - че си си ти, че си себе си. Приятелите никога не биха те ограничили в нещо, те знаят, че животът си е твой, решенията са си твои. Приятелите никога не биха те ревнували по глупавия начин - те биха го правили дори и това с уважение. Винаги ще те накарат да се усмихнеш, винаги ще ти помогнат, когато имаш нужда, винаги ще са там, дори и сам да си ги изгонил в гнева си, в объркаността си. Те те познават най-добре! Може би дори по-добре от самия теб...
Който разбира истинското приятелство, ще разбере и същността на това, над тези качества да се гради връзка. Това е основата, главното. А всички се опитват да водят връзки, без дори да се замислят, че те дължат това приятелство на човека, когото твърдят, че обичат.
Любовта не се декларира, не се закупва, не се печели... Обичаш ли някого, винаги ще го знаеш и ако не се чувстваш достатъчно обичан, най-вероятно не си въобще обичан. И ако търсиш истинската обич, а не любовта - бягай от псевдовръзки!
А за себе си аз разсъждавам така - няма как да не дам всичко от себе си за човека, когото обичам. Но когато не получиш и основата накрая...значи си изчерпан. Взаимоотношенията са взаимни, не едностранчиви. Ако ти даваш уважение, цениш човека до себе си, а той ти дава скъпи парфюми - бягай! Ако ти му даваш 'майна' , а той ти дава целувка по челото...Дръж се здраво, може би някой те обича. Wink Но само от една страна никога няма да стане, хората трябва да говорят, да обсъждат, да се опознаят. И ако усещаш, че човекът срещу теб не споделя мнението ти, ако ти си заклет романтик и вярваш в тея неща, които написах, а той вярва (както на мен ми се случи наскоро), че има любов в началото, а след това идва навикът, то бягай!... докато си се усетил. Хората трябва да си пасват, за да стане.
И за завършек: Любовта и обичта, под всяка форма, ако са истински, никога няма да те накарат да се чувстваш не себе си, напротив, те ще те накарат да се самоуважаваш, самооценяваш, защото те от тяхна страна ще ти вдъхват доверие в себе си и това, че си заслужаваш.
Смайл
Смайл
UNDERUser

Angelic
Титла : Wings Of An Angel
Чист Брой мнения : 66
Join date : 05.04.2010
Age : 34
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by HARDWARE ERROR Сря 7 Апр 2010 - 11:05

Съгласен съм със Смайл и нейните виждания :Р
HARDWARE ERROR
HARDWARE ERROR
RadioMaker

Musical
Титла : GAMER
Чист Брой мнения : 101
Join date : 08.12.2009
Age : 34
Местожителство : Каварна / Бургас

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by death-thrashar Сря 7 Апр 2010 - 13:33

ако приемем че да имаш пари означава и да има любов значи тя съществува, но иначе не защото специално в днешно време нямаш ли скъпата кола и многото пари никой не би се влюбил в теб ако ще и най-чаровния човек да си на планетата и най-красивия.
любовта не съществува в натуралния си вид в който говорим в тази тема а тя се купува според мен.
не ми харесва тази теза, но за съжаление това е един факт който не бива да се пренебрегва.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by wimos Сря 7 Апр 2010 - 13:40

death-thrashar написа:ако приемем че да имаш пари означава и да има любов значи тя съществува, но иначе не защото специално в днешно време нямаш ли скъпата кола и многото пари никой не би се влюбил в теб ако ще и най-чаровния човек да си на планетата и най-красивия.
любовта не съществува в натуралния си вид в който говорим в тази тема а тя се купува според мен.
не ми харесва тази теза, но за съжаление това е един факт който не бива да се пренебрегва.
Нещо не ти е вървяло на нематерялистични момичета, за това мислиш така...
wimos
wimos
UNDERUser

Artistic
Чист Брой мнения : 74
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by death-thrashar Сря 7 Апр 2010 - 13:45

wimos написа:
death-thrashar написа:ако приемем че да имаш пари означава и да има любов значи тя съществува, но иначе не защото специално в днешно време нямаш ли скъпата кола и многото пари никой не би се влюбил в теб ако ще и най-чаровния човек да си на планетата и най-красивия.
любовта не съществува в натуралния си вид в който говорим в тази тема а тя се купува според мен.
не ми харесва тази теза, но за съжаление това е един факт който не бива да се пренебрегва.
Нещо не ти е вървяло на нематерялистични момичета, за това мислиш така...

а има ли такива?
не искам да обидя женската част на форума, просто ти наистина позна и затова зададох този въпрос.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by wimos Сря 7 Апр 2010 - 13:53

Разбира се, че има Smile Просто не са много, а и ти като си се отказал няма как да намериш такова момиче.
Абе всякакви хора има и пола определено не е това, което определя дали си матерялистичен или не. Smile
wimos
wimos
UNDERUser

Artistic
Чист Брой мнения : 74
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by death-thrashar Сря 7 Апр 2010 - 14:01

аз не казвам че няма мъже материалисти, напротив има и такива, но някакси при жените е много по срещано.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by Смайл Сря 7 Апр 2010 - 20:52

death-thrashar написа:ако приемем че да имаш пари означава и да има любов значи тя съществува, но иначе не защото специално в днешно време нямаш ли скъпата кола и многото пари никой не би се влюбил в теб ако ще и най-чаровния човек да си на планетата и най-красивия.
любовта не съществува в натуралния си вид в който говорим в тази тема а тя се купува според мен.
не ми харесва тази теза, но за съжаление това е един факт който не бива да се пренебрегва.

О, не мога никак да се съглася с това!
Аз съм жив ходещ, дишащ и мизерно съществуващ пример, който може да застане срещу всичко, което си създал като мнение. Случвало ми се е вече мой бивш приятел, копува си спортна черна кола - пантерка и първото, което прави е да ми се похвали. Когато вижда моята незаинтересованост, се обижда, че не съм съпричастна и че иска да ми харесва, защото мен щял да вози в нея. Чакай малко, аз не съм длъжна да харесвам колата му, не съм длъжна да оценявам това, даже се чувствам неудобно, аз ли съм крива, че не съм меркантилна?
Никога не съм ценяла човек, заради предметност, гнусно ми се струва. Ако исках да ходя с предмет, щях да ходя с телефона си. Имала съм познати, дето при вида на спортна кола са готови да се запознат, да тръгнат с човека, само и само да му духат в колата... Това е някакъв вид извратеност, според мен. Фетиш ли, как да го нарека. Ненормалност. Неестествено е, против всякаква природа.
Много ме дразнят, както казах в една тема, хора, които парадират. А хора, които парадират с материализъм...с пари, с коли и всякакви подобни, ай кент стент дем.
Съгласете се, че в много случаи, дори момичето да е нормално и просто да е съвпадение, че човекът, в който се е влюбило, е заможно... то представата, че тя гони парите му и е с него само заради това, няма как да се изчисти от болните съзнания на хората.
А също може да се съгласите, че и много мъже парадират с това. С това се показват, като петли, като пауни с купени позлатени пера. Те това ценят в себе си и искат и останалите да ценят това в тях.
Познавам момчета, такива като death-thrashar, останали с впечатление от масово меркантилни мекотели, наричащи себе си жени, а аз ги определям като пълноценно скъпоплатени, та такива момчета почват да се блъскат да работят и да изкарват пари и преди са били нормални, но постигнат ли целта си, натрупат ли малко в джоба и почват с това да се хвалят и така да си търсят мадами. И има много, които им се връзват наистина и какво? Това можете ли да го нарече любов, мамка му..?!
Как може някой да си помисли, че наистина има любов там, където има пари?!
Това не е любов, бе хора! Това е пумия! Това е овреденост, нечовечност, пълен lack of ценности. Манталитетът на човек, насочен ли е само към парите, това го очаква в живота - всичко около него да се върти около парите, дори жените. Няма как да стане. Има ги всякакви на тоя свят и в тоя живот на всякакви повърни можеш да бъдеш свидетел, дори да участваш в тях, ама какъв си.. го определяш ти!..в крайна сметка.
А да смяташ, че има само един тип хора и това са лошите, си е чисто и просто самозаблуда и ограниченост. Както някои хора си слагат розови очила и дават вид, че всичко им е наред, докато около тях всичко се разпада и дори не си правят труда да направят нещо по въпроса, в същата сила с някои се случва обратното и стават толкова черногледи, че накрая на живота си ще съжеляват, че не са запазили поне малка позитивност. Не се самоограничавайте, тъпо е! Как очаквате някой да ви хареса по характер, като вашия характер е почернен и отрицателен, никой не иска такива хора около себе си и всеки ще ви заобикаля и в крайна сметка, ако имате пари, това може да се окаже единствената ви ценност. А после се питайте защо ви се лепят неподходящи.. Замислете се колко вие сте подходящи за нещо повече..
Смайл
Смайл
UNDERUser

Angelic
Титла : Wings Of An Angel
Чист Брой мнения : 66
Join date : 05.04.2010
Age : 34
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Любов, съществува ли ? - Page 3 Empty Re: Любов, съществува ли ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите