[-Underground Bulgaria-]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мнението ви за различните хора

+10
Gabaro
nochalga
siqna
mc_Martin
l3y
Darkness_demoN
_vrgn_lola_
Vallez
death-thrashar
wimos
14 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Мнението ви за различните хора

Писане by wimos Вто 2 Фев 2010 - 22:58

First topic message reminder :

Хубаво, значи повечето от вас не ви интересува какво другите мислят за вас. Но какво мислите за другите, които са различни от вас? Има ли някоя определена група хора, която не харесвате особено или направо мразите? Как възприемате хората, които имат различен вкус от вас? И още каквото ви хрумне да пишете...
wimos
wimos
UNDERUser

Artistic
Чист Брой мнения : 74
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down


Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Re: Мнението ви за различните хора

Писане by l3y Чет 4 Фев 2010 - 14:29

Gabaro написа: Тъй че... явно мразя хора, които не могат да мислят. Ненавиждам ги. И все пак ми пречат само като имат досег с мен.
Така е,повечето действат преди да мислят,а после му мислят кое-как да стане,че да се оправи положението.Тоя тип хора имат една функция,с която не разполагам,а тя е Автопилот :)
Не мисля,че всички извън нашета общност са прости обаче.Познавам хора,който в никакъв случей не се водят ъдндърграунд и се занимават с неща,които изискват акъл и логика.Т.е за мен външноста на човека не говори за акъла им.Точно от там идва и израза " посрещат те по облеклото,изпращат те по акъла "


Gabaro написа:Тези ги наричам "черупки", щот са ми няк'ви празни. Една фасада и т'ва е. Тъпите кифли, селските бекове, фешънчета, гъзарчета, чалгарчета и всичките им там производни влизат в тоя параграф.

Прав си,но не са само те.Много от underground-арите също са такива.

Извън темата,като написах underground и се сетих,че много от тия,които се мислят за такива са нищо повече от 2ра ръка модни хора.Това,което имам впредвид е,че примерно емоушините не са от типа ъндър.Е,в България може и да се води така,но на вън е друго.Там дори се смята за модно и екстравагантно:)
Бях чел дори,че сърфисти и скейтъри на вън са както при нас фешън-ъндър,което за мен е пълна глупост
l3y
l3y
UNDERUser

Undering
Титла : Raver
Чист Брой мнения : 198
Join date : 14.12.2009
Местожителство : Варна

http://www.myspace.com/l3ymusic

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Re: Мнението ви за различните хора

Писане by espoo Съб 13 Мар 2010 - 14:56

Ами аз слушам метъл, най-добрата ми приятелка чалга. Мисля, че това е факт, който показва, че хората с различен вкус от моя не ми пречат, но естествено не с всички е така. Всеки човек е различен.. и всеки човек е себе си, дори, когато копира и поддръжава на някой/нещо той ни показва черти от собствения си характер. Едно за мен е ясно, когато си избирам компания не гледам каква музика слушат, как се обличат и т.н., а дали ми допадат като хора. Премествайки се в новото училище тази година естествено веднага с едно момиче се сближихме много, общи интереси - музика, татуировките и обеците, ежедневие and so on, тези неща съвпадаха и даже, ако не бяхме станали такива фрс щеше да е странно xD Но пък се сближих и с друго момиче, фенка на Лейди Гага. Харесва ми да си говоря с нея, сега общо взето сме една групичка от: поп фенка, пауър/опера метъл фенка, аз (всякакъв метъл), дет фенка и една рапърка xDD Всяка от нас има различен стил на обличане, различно мнение по много въпроси, но това не ни пречи да се забавляваме заедно. Ако започна да коментирам различията като характер, ненавиждам лицемери, егоисти, нахалитети, материалисти, клюкари, лепки.. и още доста (ама то пък кой ги обича)..

За етническа и религиозна принадлежност няма да говоря, на други места съм се изразила достатъчно ясно. : )
espoo
espoo
UNDERUser

Angelic
Титла : чепик
Чист Брой мнения : 67
Join date : 07.03.2010
Age : 29
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Re: Мнението ви за различните хора

Писане by Polly Нед 21 Мар 2010 - 20:09

Всеки е с правото си да изглежда както си иска и да има собствени виждания. И все пак не мога да нямам мнение относно какво ми допада или не. Въпрос на възприятия.
Polly
Polly
UNDERUser

Amazed
Титла : daydream believer
Чист Брой мнения : 30
Join date : 04.03.2010
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Re: Мнението ви за различните хора

Писане by Annie Нед 11 Апр 2010 - 3:31

На първо виждане/запознанство/среща мразя всички и се дразня на всички (някои хора оттук вече имат опит). Като се замисля, почти не е имало човек, когото не съм нахранила или да ми е бил симпатичен като се запознаем. След това, като опозная хората ,евентуално, започвам да се държа добре.
Annie
Annie
UNDERUser

Brooding
Титла : John Silver
Чист Брой мнения : 121
Join date : 14.12.2009
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Re: Мнението ви за различните хора

Писане by l3y Сря 26 Май 2010 - 0:23

в такъв случай,защо въобще излизаш с хора.Не си попаднала на човек,който е по-устат от теб.
Без да ти звучи предизвикателно,но мен едвали ще ме "нахраниш".Винаги има хора с по-"кална" уста :)
l3y
l3y
UNDERUser

Undering
Титла : Raver
Чист Брой мнения : 198
Join date : 14.12.2009
Местожителство : Варна

http://www.myspace.com/l3ymusic

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Re: Мнението ви за различните хора

Писане by LOGOS Съб 29 Май 2010 - 12:19

Думите на Ани са 100% истина. Когато се запознахме ми се видя яко хейтърка, но по после мнението ми се промени Smile
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Re: Мнението ви за различните хора

Писане by Annie Сря 6 Окт 2010 - 20:35

l3y написа:в такъв случай,защо въобще излизаш с хора.Не си попаднала на човек,който е по-устат от теб.
Без да ти звучи предизвикателно,но мен едвали ще ме "нахраниш".Винаги има хора с по-"кална" уста Smile

Започвам с това, че нямам намерение да водя словесен двубой, освен ако не ме дразниш прекалено много. Никога не съм си търсила "съперник", нито пък храня някого без причина. Но пък намеря ли си причина... хъхъ, нищо не запавам за себе си.
Както и да е, това не е някакъв критерий. Обикновено не изпитвам добри чувства към хора, които на външен вид изглеждат доста екстравагантно или прекалено различно от "общоприетото", но след определено време контактуване, обикновено първите ми впечатления не са били оправдани. Още така не харесвам хора с лек умствен багаж и никаква мисловна дейност. А най-много се дразня на персони, без никаква цел, готови да защитят нежеланието си да се развиват, но в следващия момент се оплакват, колко им е трудно всичко, с което се сблъскват.
Annie
Annie
UNDERUser

Brooding
Титла : John Silver
Чист Брой мнения : 121
Join date : 14.12.2009
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за различните хора - Page 2 Empty Re: Мнението ви за различните хора

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите