[-Underground Bulgaria-]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Запознаства, представяне - наречете го както искате

+72
cekolk
Duvet
Dj Sekh (Major TROLL)
'HS'[AB]
Garurum
rock7stars
DamnedLady
Kermit
maxxxa
Mariya
Смайл
ssslasss
Polly
burzumski
egasimus
Peplle
espoo
IvailoTonchev
DaRk_StyLe
Lill'froG
rockfenka
BRADVA
FeelMyRhyThm
[ .Miss.] [ .Plas†ic. ]
Vallez
whoreinblack
Jesus on extasy
onnellinen
wimos
Milenitta
Deathbringer
Баба Яга
_vrgn_lola_
ianaki
Katerlejka
In_Flames
Sterno
BBS
Gr33n_Fa1Ry
nevermind92
Самодива
death-thrashar
Tragedy
Dante_Aligieri
Amorphine
Natassja
BeastInCage
nochalga
Nimeria
MIKE
Helalyne
siqna
sVp3Rn0x
psy-cr0w
l3y
nerodenata
Glindor
Gabaro
magare6kibodil
Зелен Чук
Method-X
запетайка
Southern_Sun
mc_Martin
Annie
Diva Satanica
Mariela_90
ma4kator
HARDWARE ERROR
Geoff
Punkass
LOGOS
76 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by LOGOS Вто 8 Дек 2009 - 11:50

First topic message reminder :

В тази темица пишете кой от къде е, за какво се бори, сложете снимчица, страница, каквото ви харесва и според вас ви представя по някакъв начин.

Най важното: когато приключите тук копирайте линка на форума и си го сложете в инфото на профила, за да улесните стигането до личната ви информация Smile



Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Zaforuma.th
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down


Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by MIKE Вто 15 Дек 2009 - 4:44

Тони, 20 М Вн, интелигентен, очарователен и секси по природа ^^ Аматьор музикант (а.к.а. брадвар), дизайнер и шамандура Smile

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 L_a69b13b448f4411ca1fc3e2f75c907ba
MIKE
MIKE
UNDERUser

Banhappy
Титла : Reveille
Чист Брой мнения : 1
Join date : 15.12.2009
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Nimeria Вто 15 Дек 2009 - 15:54

Тъй като по настоящем (since 2.11.2009) функционираме като един общ организъм alien а и в момента разполагаме с един общ компютър ще се задоволите с общата ни снимка и общото ни описание поместено в общия ни пост Rolling Eyes
Renee: Радостина по-известна като Ро -19 годишна не много отлежала, но в добро градусно състояние, произведена през 1990 година във Варна, отваряща нови врати към знанието в София по настоящем.
Nimeria: Създадена 1990 година във Варна (19 годишна), носеща името Теди и опитваща се да проумее икономическата теория и проблеми във ВИНС Варна affraid
В момента се борим с предстоящите и отминали събития наречени изпити, имащи за цел брутално да отнемат академичната ни девственост (цитат от доц. Кирилов cheers ).
Тъй като за невероятно кратко време можем да създадем и възпроизведем един тон глупости, които да поместим в този пост, ще се въздържим да ви караме да четете едночасово обяснение за какво, срещу кого/какво, за кое и т.н. се борим. На кратко щрак по-долу това сме ние:
Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Imag0030y.th
Nimeria
Nimeria
UNDERUser

Doh
Титла : shadow
Чист Брой мнения : 61
Join date : 14.12.2009
Age : 34
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by nochalga Вто 15 Дек 2009 - 21:34

Здравейте всички! Видях вече познати "мусури".

Иван, от Варна, 30 годинки... друго не ми се обяснява, който иска ще научи Smile

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 0533.th
nochalga
nochalga
UNDERUser

Crappy
Титла : Inka
Чист Брой мнения : 159
Join date : 15.12.2009

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by BeastInCage Вто 15 Дек 2009 - 22:10

Ивелина!
Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Copyofpc220107.th
BeastInCage
BeastInCage
UNDERUser

Amazed
Чист Брой мнения : 3
Join date : 15.12.2009

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Natassja Сря 16 Дек 2009 - 2:11

И така... Cool На кратко. Аз съм Наталия. Работя и уча във Варна. Интересувам се от фотография, изкуство (под всякаква форма), дизайн, астрология, музика и т.н.. Обичам да съм айляк с приятели. Свободното си време запълвам с книги (предпочитам исторически романи, поезия и рядко но се случва-криминални), интернет, photoshop и други подобни.... Smile


Последната промяна е направена от Natassja на Чет 17 Дек 2009 - 0:59; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Намален размер на снимката и сложен линк към оригиналният размер :))
Natassja
Natassja
UNDERUser

Happy
Чист Брой мнения : 14
Join date : 14.12.2009

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Amorphine Сря 16 Дек 2009 - 9:59

Съм Боби, съм грозен позьор , на 25 от Шопландия. Обичам МУСАКА, Нинтендото и жени понякога. И другото може да го видите те тук .
Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 N1271297244_235378_2261
What a Face
Amorphine
Amorphine
UNDERUser

Buzzed
Титла : Much more human
Чист Брой мнения : 17
Join date : 15.12.2009
Местожителство : Шопланд

http://manowar-bg.org/amorph/

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Dante_Aligieri Сря 16 Дек 2009 - 17:13

ем ... има ли смисъл да казвам кой съм ... е добре Йордан или по прякор : Dante . на 26г. и живея в момента в София ..... системен администратор и работя в HP.... офффф абе който иска да знае да пита Twisted Evil и на 19-ти смятам да му се накарам на geoff и да му издърпам ушите за дето не спира да спами Twisted Evil

а за снимката .... тъй като ме мързи да си занеса четирибуквието до другия лаптоп където имам снимки потърсете във facebook : Yordan -Dante Enchev . Те там има достатъчно Rolling Eyes
Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Idiotska.th

е те това съм аз Very Happy
avatar
Dante_Aligieri
UNDERUser

Cold turkey
Титла : шамурай
Чист Брой мнения : 9
Join date : 16.12.2009
Age : 41
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Tragedy Сря 16 Дек 2009 - 20:44

.


Последната промяна е направена от Tragedy на Сря 7 Сеп 2016 - 23:35; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Tragedy
UNDERUser

Disagree
Чист Брой мнения : 24
Join date : 16.12.2009

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by death-thrashar Сря 16 Дек 2009 - 21:12

здравейте на всички, казвам се иван, на 28 години съм от несебър.
по характер съм кротко, но и много лудо момче дето на акъл си е на 3 години и половина и май никога няма да порасне.
хобитата ми са жените, компютри, музика, обичам да съм с приятели, новите запознанства, да пътувам, да се разхождам.
самият аз свиря в 3 групи, по скоро подрънквам.
и сега най-важното за мен.
аз съм напълно сляп, като бебе лекарите са ми изгорели очите с кислород и от това ми е атрофирал зрителния нерв и сега различавам само светло и тъмно.
оправям се с компютри със специална говоряща програма която чрез клавишни комбинации чете и изговаря надписите по екрана.
но това че не виждам не ме прави различен, не ми пука от нищо и сам се справям с живота.
това е накратко за мен, който го интересува нещо да пита.

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 L_a96ffd9b8e2c4872b1f21aaf3302bb2c


Последната промяна е направена от Darkness_demoN на Пон 21 Дек 2009 - 17:05; мнението е било променяно общо 3 пъти (Reason for editing : Променен е размера не изображението и е сложен директен линк къум оригиналният му размер :))
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Самодива Сря 16 Дек 2009 - 22:35

Алекс.Родом от Казанлък,живея в Шумен и си мечтая да се изнеса оттам възможно най-бързо.Уча в пародия на хуманитарна гимназия,и основно се мъча да избягам от простотията стелеща се там четейки нещо.Failed.Тя е всепоглъщаща.
Интересувам се от котки,хубави книги (понякога и филми),философия и психология,хубава бира и шоколад. *забравих да спомена троли*.
Обичам да спя.
(снимката смятам да я пропусна,поне за момента)
Самодива
Самодива
UNDERUser

Chatty
Чист Брой мнения : 23
Join date : 16.12.2009
Местожителство : У горъта

http://www.last.fm/user/wilheminna

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by nevermind92 Нед 20 Дек 2009 - 23:17

Ой, аз съм Марина, викат ми Мери, Марче, Марински, Ем Джей, Невърмайнд, Нирванке и така нататъка... На 17 съм, правя 18 на 5-ти април, деня на смъртта на Кърт Кобейн, моя идол, лека му пръст... Живея и уча във Варна, в Руското, в момента 11 клас, с френски, не ми се говори за този език, нито НА този език...
Музика... Еми общо взето слушам блек, гръндж, БГ музика, разбира се - БТР, Ахат, Епизод, Бранникъ и още групички български... Такам, мразя цигани, българи, които не обичат родината си...
Нз какво повече да кажа за мен...

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Dsc06464z.th
nevermind92
nevermind92
UNDERUser

Amazed
Титла : B.S.F.C
Чист Брой мнения : 10
Join date : 20.12.2009
Age : 31
Местожителство : Варна

http://dark-date.net

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Дуни

Писане by Gr33n_Fa1Ry Сря 23 Дек 2009 - 16:32

Eм аз съм Деница, от Варна на 19. Денди, фейче, хлебс.. как ли не ми викат.. Понастоящем уча, работя и съществувам в Манчестър, не мога да кажа, че живея
(в истинския смисъл на думата) тук. Скоро пак ще забивам в WoW, защото това е единствената вселена, която усещам, че ми пасва идеално. Не мога да играя на музика, но това, което слушам в останалото време най-често е индъстриъл, дет, ска
и габа. Гледам непрекъснато да се захващам с проекти (да майсторя нещо),
които да ми отнемат доста време, щото не обичам да бездействам. Ем тъй..

лицекнига § майспейс

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 15144_1161015187421_1289065349_30456183_5722585_n
Gr33n_Fa1Ry
Gr33n_Fa1Ry
UNDERUser

Dramaqueen
Титла : Orb
Чист Брой мнения : 15
Join date : 14.12.2009
Age : 33
Местожителство : Manchester

http://myspace.com/gr33n_fa1ry

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by BBS Сря 23 Дек 2009 - 23:15

Еми здраво , Very Happy аз съм Роби от перник ,на 20 съм .
Аз съм човека с ПО- Грозния татус на предмишницата Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Слушам черно .
Колкото до Under нз и аз къв съм ,а май няма и значение.

Не обичам да пуша ,предпочитам да пия и с маймуни като тия даа напраа магия .... не ме бива мноо мноо Very Happy Very Happy


Тук съм по покана на Geoff , аууу от каде да знам к'во да ви растягам друго ......


Нека става веселба и да What a Face
Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 65b43e18_0040021020057_00_600


Последната промяна е направена от Darkness_demoN на Сря 6 Яну 2010 - 23:25; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Промених размера на снимката и сложих линк към оригиналният и размер :))
BBS
BBS
UNDERUser

Fiendish
Титла : Кретен
Чист Брой мнения : 7
Join date : 15.12.2009
Age : 34
Местожителство : Перник

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Sterno Нед 27 Дек 2009 - 17:19

Хей на всички. Аз съм Даниела (Данси!). На 17 съм (за още мъничко ^^), от Варна. Обещах на Геоф да се регна и след кратко закъснение, ето ме. ^^
Ииии дам. Ако ви е интересно какво харесвам, какво слушам .. адвайте ме в скайп - fallacy_, Майспейс, Фейсбук,VampireFreaks .. обикновено съм добродушно и не хапя. много. ^^
Sterno
Sterno
UNDERUser

Cheerful
Чист Брой мнения : 1
Join date : 27.12.2009
Age : 32
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by In_Flames Пон 4 Яну 2010 - 22:42

Баш ми е драго! Аз съм Илия. Родом от Варна, в момента пребивавам в Шопия. Не че ми се иска кой знай колко, но няма как. Уча у МЕИто. Радвам се на маторите(за сега е само радост, дай боже да не е само това скоро време), тутаировките както казва една мома. Не ме слуша много много главния мозък, но кой от нас го слуша де. В общи линии това е. Ако сакате пишете

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 P8170449.th
In_Flames
In_Flames
UNDERUser

Cold turkey
Чист Брой мнения : 7
Join date : 14.12.2009
Местожителство : Родом от Варна. В момента: гадната софия!!! :(

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Katerlejka Сря 6 Яну 2010 - 2:02

Здравейте на всички Smile
Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 21856_1109290072510_1834597025_211442_7409879_n
Казвам се Боряна....викат ми катерлежка това е животинче между катеричка и таралеж What a Face или просто Бо.. Живея във Варна обичам купоните, веселите хора, партитата, електронната музика в частност дръм 'н' бейса bounce Хм........хобито ми е да рисувам странни абстракти неща по стената вкъщи хахаха cyclops обичам фантастиката и психологията! Пффф май вече много писах хахаха Парти Пииипъл тва е трябва да има яко бассс!!!! ( молля ви хора кажете ми къде да го пейстна тва че форума ми е пълен филм Shocked ) Мерси!


Последната промяна е направена от Darkness_demoN на Сря 6 Яну 2010 - 23:23; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Намалих размера на снимката за да не се товари много страницата и сложих директен линк към оригиналният размер :))
Katerlejka
Katerlejka
UNDERUser

Bookworm
Титла : Schizo
Чист Брой мнения : 23
Join date : 26.12.2009
Age : 35
Местожителство : Varna

http://www.myspace.com/katerlejka

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by ianaki Пон 11 Яну 2010 - 21:49

Здрасти и от мен, казвам се Янко - ianaki на 20 съм уча и живея в Бургас, голям даже бих казал огромен мързел, романтик Very Happy, странен до някаква степен, живея за мига, слушам всичко, което ми харесва ... това е в общи линии от моя личност, ако се интересувате има лесно - пишете, където и да е Smile.

ALERT!!!
1) Подсилете стъклата на мониторите си, а ако носите очила и тяхните Smile.
2) Пуснете антивирусни, firewall-и и тем подобни ...
3) Подгответе се психически ...



Това
чудо на чудесата съм аз.
ianaki
ianaki
UNDERUser

Doh
Титла : Цар Мързел
Чист Брой мнения : 4
Join date : 11.01.2010
Age : 34
Местожителство : В нас :).

http://zeldavspeach.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by _vrgn_lola_ Чет 14 Яну 2010 - 12:53

аз съм Лорчето от Варна, родена съм на 19 хоември преди известно време.. в момента уча и уж ще ставам архитект, но ще видим какво ще излезе :Р слушам всичко и пия всичко.. хмм нямам какво друго да добавя, освен "успешна сесия на студентите от форума"!! SmileSmileSmile
_vrgn_lola_
_vrgn_lola_
UNDERUser

Sweet tooth
Чист Брой мнения : 179
Join date : 14.12.2009

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Баба Яга Сря 20 Яну 2010 - 3:34

Добря заварилиSmile
Казвам се Северина,на 25 години и живея във Варна.


Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 55691029976044929169121


Последната промяна е направена от Баба Яга на Вто 9 Фев 2010 - 10:47; мнението е било променяно общо 1 път
Баба Яга
Баба Яга
UNDERUser

Confused
Чист Брой мнения : 73
Join date : 15.01.2010
Age : 39
Местожителство : Варна

https://underbg.bulgarianforum.net/forum-f11/topic-t2-30.htm#1466

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Deathbringer Пон 25 Яну 2010 - 13:18

yo wsup,привет от слънчев Петрич.
Казвам се Андрей Бърдаров,на 18 съм слушам хип-хоп и агресивна музика (няма значение жанра стига да е злобна) мразя чалгари,скивах тоя форум на подписа на един приятел,и реших да скивам ко става.Готини типчета сме се събрали ако ме приемете в сектата може и да си паснем.
http://www.impulse.bg/d347h8r1n63r
ето някакви снимки макар че са старички.
Deathbringer
Deathbringer
UNDERUser

Amazed
Чист Брой мнения : 4
Join date : 25.01.2010

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Milenitta Чет 28 Яну 2010 - 19:39

Здравейте! аз съм Милена от Варна. Живея си тука от както се помня, пуша, пия.... и други неща разбира се..... Обичам да играя джаги и напоследък играя на компа. Любимият ми сезон е лятото... жега голяма и няма нищо по хубаво от една ледена биричка в морската градина. Ако някой иска да знае още нещо... просто да пита. Very Happy


Не съм сложила снимка защото незнам как.... то пише че не е за индианци .... ама кои са те да ни спрат Very Happy


Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Picture010bt Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Picture015iy


ето даже 2 броя Smile Smile


Последната промяна е направена от Darkness_demoN на Пет 29 Яну 2010 - 22:50; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : След моята намеса всичко си е на място :))
Milenitta
Milenitta
UNDERUser

Amazed
Чист Брой мнения : 11
Join date : 27.01.2010
Age : 35
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by wimos Пет 29 Яну 2010 - 22:55

Аз съм Синтия от София, на почти 18 години (почти звучи добре). Викат ми Синтия(колкото и невероятно да звучи), Синт, Синтез, С (когато не успеят да ми запомнят името) и още как ли не. Обикновено си губя времето с пълни глупости, ровя из безмислени сайтове и чета комикси от време на време. Рядко пиша по форуми, но нали имам невероятно много време за губене, реших да поразгледам този... Обичам разнообразието, така че не мразя хората, само защото слушат определена музика или изглеждат по определен начин. Хмм, не знам още какво да напиша тук, но нали форумите са за писане... Каквото има да се разбира ще се разбере по-нататъка. За сега ето ви майспейс, фейсбук и снимка Smile
Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 9029_139459947470_634712470_3072741_6619437_n
wimos
wimos
UNDERUser

Artistic
Чист Брой мнения : 74
Join date : 29.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Здрасти

Писане by onnellinen Съб 30 Яну 2010 - 22:45

Галя, приятно ми е, от Попово, надявам се скоро Пловдив. 23-годишна. Слушам почти всякаква музика. Не гледам хоръри. Чета книги. Снимка може да сложа за аватар, ся ще видя. Обикновено посрещат темите ми на нож, а писаниците ми рядко се разбират правилно, но това не ме спира. И пак - здрасти, радвам се, че имате емотикон за котка cat
onnellinen
onnellinen
UNDERUser

Horny
Титла : Луд тигър
Чист Брой мнения : 80
Join date : 30.01.2010
Age : 37
Местожителство : Попово/Пловдив

http://bdsmpro.bulboard.com/

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Jesus on extasy Нед 31 Яну 2010 - 19:11

еми аз съм Кими. Ммм уча в музикалното специалност рисуване и имам панически страх от логос... От Варна съм,скоро навърших 17 иии ммм обичам пица!Супер откровенна съм и всичко си изливам,без да се замислям за последиците. В повечето случаи ако общественото мнение е сполтено, аз съм на другия бряг (демек на обратното мнение) мразя Рок плеис форума иииии да,ако има нещо ---> Л.С.
Jesus on extasy
Jesus on extasy
UNDERUser

Apelike
Чист Брой мнения : 76
Join date : 25.01.2010
Age : 31
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by whoreinblack Пон 1 Фев 2010 - 12:40

Хмммм, Сия, от Варна, без планове за бъдещето, без план за утре, без план за сега ;D Кефя се на....Хора, на които има стоян очила....Не се кефя на...безмисленото смачкване на буболечки. Дървен философ, който смята скоро да почне да се стреми към промяна...

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 IMGP4092


Последната промяна е направена от whoreinblack на Пон 1 Фев 2010 - 21:34; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
whoreinblack
UNDERUser

Dead
Чист Брой мнения : 13
Join date : 01.02.2010

Върнете се в началото Go down

Запознаства, представяне - наречете го както искате - Page 2 Empty Re: Запознаства, представяне - наречете го както искате

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите