[-Underground Bulgaria-]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секс,чукане,порене,обездевственяване

+16
Southern_Sun
mc_Martin
Mariela_90
Самодива
death-thrashar
Helalyne
_vrgn_lola_
Glindor
Natassja
siqna
Annie
Darkness_demoN
Punkass
LOGOS
HARDWARE ERROR
Geoff
20 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by Geoff Чет 10 Дек 2009 - 19:58

First topic message reminder :

Пишете за любими пози,кога за последно го направихте,ского,къде...
Кога загубихте девствеността си? Как? Къде
Абе каквото се сетите! Темата е достатъчно обширна. Smile


Последната промяна е направена от Geoff на Нед 7 Фев 2010 - 9:49; мнението е било променяно общо 1 път
Geoff
Geoff
Modеrator

Undering
Титла : [-ЪндъP-]
Чист Брой мнения : 196
Join date : 08.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down


Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by Самодива Чет 17 Дек 2009 - 11:10

малко преди 15.човека беше кофти,изживяването беше кофти и преценката ми беше кофти.минало.
за щастие кофти старта не винаги предполага кофти продължение,така че нещата в момента са наред,но ако имах възможност да се върна назад щях да променя доста неща относно този мил и специфичен за всеки един от нас момент.
Самодива
Самодива
UNDERUser

Chatty
Чист Брой мнения : 23
Join date : 16.12.2009
Местожителство : У горъта

http://www.last.fm/user/wilheminna

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by Mariela_90 Пет 18 Дек 2009 - 21:41

Години ... 15 и няколко месеца ... беше със приятеля ми .... не беше се получило много добре, но с времето нещата се подобриха.
Любими пози нямам, но обичам новости и експериментите. ....
Последния път .... беше преди две седмици някаде .... Smile
Mariela_90
Mariela_90
UNDERUser

Banhappy
Чист Брой мнения : 11
Join date : 12.12.2009
Age : 34
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by LOGOS Съб 19 Дек 2009 - 20:16

Самодива написа:малко преди 15.човека беше кофти,изживяването беше кофти и преценката ми беше кофти.минало.
за щастие кофти старта не винаги предполага кофти продължение,така че нещата в момента са наред,но ако имах възможност да се върна назад щях да променя доста неща относно този мил и специфичен за всеки един от нас момент.

Абе слушал съм доста истории по въпроса. Извода до който стигнах е че няма някой който да е доволен от първия се нещо не е тамън. Като се замислим е така тооо един занаят с практика са учи не със стоене Wink
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by Helalyne Съб 19 Дек 2009 - 23:52

и пак не мога да си преставя да съм девствена на 20^^ Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Icon_rolleyes някой може ли да ми каже как е успял да стигне до там всъщност?:Д..
Helalyne
Helalyne
UNDERUser

Doubtful
Чист Брой мнения : 16
Join date : 15.12.2009
Age : 33
Местожителство : област Софийска

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by death-thrashar Нед 20 Дек 2009 - 4:14

Helalyne написа:и пак не мога да си преставя да съм девствена на 20^^ Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Icon_rolleyes някой може ли да ми каже как е успял да стигне до там всъщност?:Д..

ако имаш пред вид мен че съм го направил на 20 ще ти отговоря защо се случи така. защото когато бях по-малък бях много срамежлив и все нещо не се получаваше. и за да не ме помислите тука из форума за задръстен ще кажа че при мен нещата бяха малко по различни и за повече инфо по темата ще си променя малко описанието в профила ми в темата за запознанствата за да станат някои неща ясни.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by mc_Martin Пон 21 Дек 2009 - 1:24

Аз ако трябва да обяснявам как се получи така, ще се наложи да изчета стотици хиляди страници са психология и социално поведение и да изпиша 3-4 тома относно моя случай. Затова и избягвам да пиша по тая тема. Не съм сексил от 1 година, та сега в следващите 2 седмици има вероятност Снежанка да ме зарадва. cheers
mc_Martin
mc_Martin
UNDERUser

Grumpy
Титла : мозък
Чист Брой мнения : 103
Join date : 14.12.2009
Age : 41
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by Southern_Sun Пон 21 Дек 2009 - 23:31

Последно... 8ми декември, един познат, в новата ми стая... осветих я.
Пози...мисионерска и доги.
Девственост... на 17 с човека който обичах ...
Обичам секса и той ме обича мене, и покрай него се обичам с други хора и става много хубаво ! Той е, бих казала доста важен за психиката ми... Не мога да правя чисто механичен секс. Трябва да изпитвам поне много силно физическо привличане. Готино е като има и чувства... Мисля че се справям добре... всъщност перфектно ! sunny Twisted Evil
Southern_Sun
Southern_Sun
UNDERUser

Happy
Титла : *слънце*
Чист Брой мнения : 11
Join date : 14.12.2009
Age : 34
Местожителство : Варна*Виена

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by mc_Martin Пон 28 Дек 2009 - 9:48

Аз бях на 25 и половина Wink За който не може да си го представи, значи му е бедна фантазията pirat
Четете и ми се възхищавайте!
mc_Martin
mc_Martin
UNDERUser

Grumpy
Титла : мозък
Чист Брой мнения : 103
Join date : 14.12.2009
Age : 41
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by Katerlejka Сря 6 Яну 2010 - 17:11

Ххахахах аз бях на 16........беше кофти ама то повечето първи пъти са кофти. Иначе нататъка си е супер обичам всички пози важното е човек да се забавлява и да експериментира. Последно преди месец..пфуу като се замисля..колко много време мина...хахах
Katerlejka
Katerlejka
UNDERUser

Bookworm
Титла : Schizo
Чист Брой мнения : 23
Join date : 26.12.2009
Age : 35
Местожителство : Varna

http://www.myspace.com/katerlejka

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by ianaki Вто 12 Яну 2010 - 16:56

Интересна тема:
Иначе аз какво да кажа по нея, първия ми път, беше на 15 и половина някъде, с тогавашната ми приятелка и на двамата ни беше за първи път ... който си беше просто като първи Smile После взе че ни хареса и поне два-три пъти месечно, за профилактика Smile Very Happy.Иначе секс без чувства за мен не е секс, а просто едно е*ане (с извинение за думата). Иначе секса си е секс ... какво да кажа за него Smile.Любими пози нямам, както ни е удобно, като изключим анално, мен да ме стимулират орално не съм пробеал, а аз да стимулирам се е случвало Razz. Последния път на 30 срещу 31 декември с едно момиче, което се пишехме че сме заедно от бала ... мястото на спалнята на тяхните Smile.
ianaki
ianaki
UNDERUser

Doh
Титла : Цар Мързел
Чист Брой мнения : 4
Join date : 11.01.2010
Age : 34
Местожителство : В нас :).

http://zeldavspeach.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by onnellinen Съб 30 Яну 2010 - 23:17

Сефте - на 22 с един нахален мастър, вече няма как да се опазя до сватбата. Последно го правих на 9. януари, ама час не мога да ви кажа.
onnellinen
onnellinen
UNDERUser

Horny
Титла : Луд тигър
Чист Брой мнения : 80
Join date : 30.01.2010
Age : 37
Местожителство : Попово/Пловдив

http://bdsmpro.bulboard.com/

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by Gr33n_Fa1Ry Пон 15 Фев 2010 - 0:42

Хм.. Лорче, разочароваш Very Happy Very Happy Very Happy

По темата на 15, последно преживевъне ино сгъване на чаршафи на 69тоъгълник .. и туй то
Gr33n_Fa1Ry
Gr33n_Fa1Ry
UNDERUser

Dramaqueen
Титла : Orb
Чист Брой мнения : 15
Join date : 14.12.2009
Age : 33
Местожителство : Manchester

http://myspace.com/gr33n_fa1ry

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by _vrgn_lola_ Пон 15 Фев 2010 - 15:40

тц тц тц.. как не ме е срам Wink
_vrgn_lola_
_vrgn_lola_
UNDERUser

Sweet tooth
Чист Брой мнения : 179
Join date : 14.12.2009

Върнете се в началото Go down

Секс,чукане,порене,обездевственяване - Page 2 Empty Re: Секс,чукане,порене,обездевственяване

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите